Formy płatności

Dokonując zakupów w sklepie Rable mogą Państwo wybrać najdogodniejszą w danej chwili dla siebie formę płatności. Zapłaty można dokonać w momencie składania zamówienia, a także przy odbiorze zamówienia (pobranie). Poniżej przedstawiamy wszystkie metody płatności dostępne w sklepie Rable.

Przelew tradycyjny
Po złożeniu zamówienia na Państwa adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie wraz z numerem konta sklepu JADWIGA. Tuż po dokonaniu wpłaty na nasze konto Państwa przesyłka zostanie natychmiast wysłana.

Płatności internetowe payU
Forma płatności zbliżona do przelewu bankowego, jednak przebiegająca dużo szybciej. Podczas składania zamówienia zostają Państwo przekierowani do witryny internetowej swojego banku, gdzie będzie można dokonać przelewu w czasie składania zamówienia. Po jego dokonaniu nasz system otrzyma informację o płatności. Forma ta jest najszybsza, gdyż pieniądze przelewane są w trybie online z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.

Wszystkie formy płatności gwarantują pełne bezpieczeństwo.

Odbiór osobisty (gotówka)
Płatność jest dokonywana przy odbiorze towaru z naszego magazynu. W przypadku odbioru osobistego akceptujemy tylko gotówkę.

Ważne: Odbiór osobisty wymaga uprzedniego umówienia – telefonicznie 71 3141223 lub biuro@rable.pl

Adres do odbiorów osobistych:

ul. Wojska Polskiego 25

56-410 Dobroszyce